Hlavní navigace

Sticky Password 8.2.3.24

Koupit na SW.cz od 668 Kč

Aktualizace programu 9. 10. 2019 Antivirová kontrola 8. 2. 2020 3:07

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
6 595 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názory na software Sticky Password

Jurda
Jurda (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
25. 4. 2015 15:00 Nový

Není špatný... ale!

Dobrý program pro správu hesel. Ale nefunguje se všemi weby vždy spolehlivě, a navíc ve free verzi vyžaduje odliknutí otravného okna s hláškou, že používáš free verzi a že můžeš přejít na placenou verzi. To vás po chvíli přestane bavit, že máte chuť ten krám vymazat na dobro.

Doporučuji KeePass který sice není možná tak uživatelsky přívětivý, ale na druhou stranu je úplně zadarmo, bez otravných hlášek a zbytečných nesmyslů. Navíc mírou zabezpečení hesel překonává i ty "načančané" programy pro masy.

Karlos
Karlos (neregistrovaný) ---.137.broadband5.iol.cz
22. 1. 2013 21:20 Nový

Program pro ty co mají více účtů

Tento program není freware ale vězte že se vyplatí koupit její licenci.Taky jsem dříve používal jen neplacenou verzi pro 15 účtů ale pro mne to bylo málo.Program je opravdu jednoduchý,co je důležité je česky.Po zakoupení licence mám neomezený počet účtů,nemusím si jednotlivá hesla a přihlašovací jména pamatovat,stačí si pamatovat jen hlavní heslo do tohoto programu.Vynikající je i přenosná verze programu na flash zařízení,vyzkoušeno a spokojenost maximální,nemusím sebou tahat k dceři na návštěvu notebook,po ukončení programu tam žádná moje hesla nezůstanou,stačí vzít flash do kapsy a je to,kdekoliv máte svá hesla po ruce.Můžu jen tento program vřele doporučit.
pán času
pán času (neregistrovaný) ---.eurotel.cz
9. 2. 2012 11:20 Nový

toto není FREEWARE!!!

celé vlákno
Tento program není Freeware je placený-máte možnost používat zdarma pouhých 15 účtů!!!
Václav
Václav (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
9. 10. 2019 20:47 Nový

Re: toto není FREEWARE!!!

celé vlákno

Není pravdou, že není FREEWARE. Placená verze má navíc pouze synchronizaci s ostatními zařízeními v domácnosti a zálohování hesel v cloudu (viz. https://www.stickypassword.com/cs/podpora/jaky-je-rozdil-mezi-sticky-password-free-a-sticky-password-premium-25) : já mám pouze desktop, takže mně FREE verze plně vyhovuje. Nemám ani chytrý mobil ani tablet. Stačí vyplnit hlavní heslo a přímo z programu si mohu otevřít web a automaticky mě to přihlásí a to i do datové schránky: nikde jsem se nedočetl ani to, že FREE verze má pouze 15 účtů. Já jich mám přes 30 a naprostá spokojenost. Pouze do e-mailu mi chodí nabídka placené verze se slevou a zpráva, že nemám zálohována hesla. To však také není pravda. Hesla mám zálohována, jako celý systém přes software ACRONIS TRUE IMAGE.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.