ALGO ÚdXL - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

ALGO ÚdXL 1.13

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 16. 1. 2006 Antivirová kontrola 14. 10. 2017 4:39

3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 582 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Naučte Excel počítat. Třeba cesťák, diety a dalších 100 funkcí.

Doplněk aplikace Microsoft Excel. Standardní sadu zabudovaných funkcí Excelu rozšiřuje o funkce z oblasti finančního a mzdového účetnictví, daní a správy daní, sociálního a zdravotního pojištění a výpočtu cestovného a stravného, životního minima, minimální mzdy apod. Nabízí užitečné informační funkce, například aktuální kurzy měn ČNB, diskontní sazbu pro výpočet penále, nebo celou řadu funkcí pro práci s kalendářem, zohledňující české svátky a volné dny.
Používá rozhraní aplikace Excel pro vstup dat a zobrazování výsledků. Všechny výpočty a vyhledávání dat provádí vlastní softwarové komponenty. Použití uživatelského rozhraní Excelu dělá z doplňku ÚdXL důvěrné známý, uživatelsky přívětivý software. Rozšiřující funkce se používají úplně stejně jako vestavěné funkce Excelu.
Nabízí širokou škálu funkcí z různých oblastí, které pomáhají používat Excel jako výkonného pomocníka pro každodenní kancelářské činnosti. Například
daň z příjmu fyzických osob (sazba, výpočet, daňové odpočty) * daň z příjmu právnických osob (sazba, výpočet) * daň z přidané hodnoty (sazby, výpočet ceny z daní, ceny bez daně) * daň silniční * daň dědická * daň darovací * sociální pojištění * zdravotní pojištění (výpočet, minimální vyměřovací základ) * životní minimum * minimální mzda - měsíční i hodinová * průměrná mzda * daňové odpisy dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku * zůstatková cena majetku * cestovné a stravné při tuzemských cestách stravné a kapesné při zahraničních cestách (více států a více měn) * ceny pohonných hmot pro zaměstnance * ceny pohonných hmot pro podnikatele * náhrady za použití vlastního motorového vozidla * název banky podle směrového čísla * mezinárodní poznávací značky * diskontní sazba České národní banky (aktuální i historické hodnoty) * výpočet penále zdravotního pojištění * formální kontrola rodného čísla * datum narození z rodného čísla * český kalendář * plánování podle českého kalendáře * výpočet nároku na dovolenou * krácení dovolené na zotavenou * svátky * zaokrouhlování podle různých kritérií (na tisíce, sta, koruny, padesátihaléře - po zrušení desetihaléřů a dvacetihaléřů) * kurzy vyhlašované Českou národní bankou (historické i aktuální hodnoty)
Doplněk běží na všech verzích Excelu od verze 5.0 do verze 2003.
Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
20 582 ×