Hlavní navigace

XML Socket Multiuser Server - eClever Basic 2.8.3

eClever je výkonný a jednoduchý XML Socket Multiuser Server
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
1 797 ×

eClever je výkonný a jednoduchý XML Socket Multiuser Server, který umožňuje vytvářet víceuživatelské aplikace, hry pro více hráčů, chaty atd. Můžete také vytvářet Web-CD aplikace a využívat všech výhod víceuživatelského prostředí. Socketový XML server je víceuživatelský server, který naslouchá na určitém portu, zda nedošlo k připojení klienta, a který dále umožňuje komunikaci mezi klienty pomocí XML protokolu při využití PUSH technologie. Server eClever obsahuje socket i http server. Server podporuje model místností pro chatování a hry.

Místnosti mohou být viditelné pro všechny přihlášené uživatele nebo skryté. Skryté místnosti se používají pro hraní víceuživatelských her. Klient může posílat zprávy buď všem klientům v určité místnosti nebo může posílat soukromé zprávy pouze určitému klientovi. Administrace serveru se děje pomocí jednoduchého XML dokumentu. Server je napsán pro operační systém Windows a existuje ve třech provedeních:  • 1. Provedení basic. Jedná se o klasickou Win32 aplikaci, kterou lze spustit ve Win98, ME, 2000, XP, 2003 a Vista. Toto provedení je velmi vhodné pro vývoj a testování aplikací na lokálním počítači. Nic se nemusí instalovat, stačí spustit exe soubor a můžete začít pracovat.
  • 2. Provedení embed. Jedná se o klasickou Win32 aplikaci, kterou lze spustit ve Win98, ME, 2000, XP, 2003 a Vista. Toto provedení je velmi vhodné pro provozování XML Socket Multiuser Serveru - eClever z CD, DVD a různých přenosných zařízení typu Flash paměti. XML Socket Multiuser Server - eClever můžete jednoduše distribuovat spolu s Vašimi aplikacemi.
  • 3. Provedení profi. Server je napsán jak Win32 služba. Toto provedení je určené pro náročné síťové nasazení. Tento server lze spustit pouze ve Win2000, XP, 2003 a Vista.
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 15. 6. 2009 Antivirová kontrola 20. 4. 2022 2:46

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.