Zatyoo - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

Zatyoo 9,72

Poptat plnou verzi

Aktualizace programu 31. 5. 2015 Antivirová kontrola 27. 7. 2017 4:18

2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
44 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Software speciálně vytvořený pro restaurace, bary, bistra, pivnice, hotelové restaurace a jiné druhy pohostinských zařízení.

ZatYoo je profesionální software speciálně vytvořený pro restaurace, bary, bistra, pivnice, hotelové restaurace a jiné druhy pohostinských zařízení.  Používat ho nicméně může i jakýkoliv obchod. Funguje na jakémkoli PC, a může být ovládán buď dotykovou obrazovkou nebo myší.

Umí pracovat s dvojí měnou, tedy například s Kč i Euro. Poradí si s různými druhy plateb (hotovost, karty, stravenky...) Samozřejmostí je možnost rozdělení platby mezi více zákazníků, zaznamenání přesunu stolů atd. Umožňuje přijímat objednávky chod po chodu tak, jak je jídlo servírováno (předkrm, hlavní chod, dezert, káva apod.) a umí zároveň tyto jednotlivé objednávky odesílat postupně do kuchyně (až do počtu šesti různých přípravných míst!) a to včetně komentářů k postupu úpravy jídla (málo propečený steak apod.) Nabízí velmi silný nástroj celkové zpracování tržby (výkazy, obrat, storna, kredit atd.). Zároveň vlastní funkci na zpracování inventárních údajů.

Program nabízí nabízí i funkci bezdrátového sběru objednávek pomocí kapesních počítačů ze vzdálených míst provozovny. Spolupracuje s veškerými pokladními komponenty, jako pokladní zásuvky, tiskárny, čtečky čárových kódů, čtečky magnetických karet, zákaznické displeje

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
44 ×