Hlavní navigace

Bitdefender Total Security 2016

Komplexní bezpečnostní řešení.
2.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
735 ×

Bitdefender Total Security 2016 je postaven na technologii oceněnou titulem "Nejlepší ochrana a nejlepší výkonnost" a umožňuje Vás ochránit jediným kliknutím. Zamkněte tajné soubory v zašifrovaném trezoru a používejte Bitdefender Safebox k zabezpečení fotek a videí online. Ochrana proti krádeži dovede nalézt Vaše zařízení v případě ztráty nebo krádeže. I ten nejlepší antivirus je bezcenný, pokud se složitě používá. Bitdefender Total Security 2016 posouvá obsluhu na úroveň jediného kliknutí.

Hlavní funkce Bitdefender Total Security 2016

Kompletní ochrana dat

Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru.

FIREWALL

Nový firewall prokazuje vynikající výkon při určování průniků, efektivní filtrování příchozího a odchozího síťového provozu a to i přes Wi-fi sítě.

Využívejte online bankovnictví bez obav

Vytvářejte online platby z unikátního dedikovaného prohlížeče, který zabezpečí Vaše účty před zneužitím. Bitdefender Safepay může nyní automaticky vyplnit údaje platebních karet do platebních polí.

Ransomware ochrana

Bitdefender blokuje všechen ransomware, i nový a neznámý. Dokáže ochránit před zašifrováním a požadováním výkupného za vaše osobní data. Můžete si vybrat jaké oblasti chcete ochránit.

Pokročilá ochrana před hrozbami

Technologie behaviorální detekce, která jedná jako další přídavná vrstva ochrany konstantním sledováním aktivit programů a označováním podezřelých aktivit.

Záchraný mód

Výkonný Anti-phishing

Vyhledává a blokuje stránky vystupující jako důvěryhodná entita, které se snaží ukrást finanční data, jako jsou hesla nebo čísla platebních karet

Citlivá detekce podvodů

Varuje kdykoliv navštívíte webové stránky, které jsou potencionálně podvodné, jako jsou casina, porno, půjčky peněz a mnoho dalších

Bezpečné prohlížení

Bezpečnostní značení

Bitdefender zjišťuje, jestli jsou odkazy z výsledků vyhledávání na internetu bezpečné, ještě než na ně vstoupíte. Také blokuje přístup k infikovaným odkazům na které jste již klikli.

  • Rodičovská kontrola
  • Šifrování souborů
  • Správce hesel
  • Ochrana na sociálních sítích
  • USB čistič
  • Vzdálená správa
  • Týdenní bezpečnostní zpráva
Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Koupit na SW.cz od 1 199 Kč

Aktualizace programu 25. 7. 2016 Antivirová kontrola 2. 1. 2021 2:45

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.