Názory na software iRadio - Slunečnice.cz Hlavní navigace

iRadio 1.3

Aktualizace programu 5. 11. 2004 Antivirová kontrola 26. 10. 2018 3:14

4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
39 404 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Názory na software iRadio

Trident One
Trident One (neregistrovaný) ---.iline.cz
17. 4. 2010 19:05 Nový

Chybné zařazení

Rád bych poukázal na licenční zařazení tohoto programu. Jak již mnozí poznali, není tento prográmek FREEWARE (Tedy program jež lze bez omezení pro nekomerční použití volně používat), ale pouze 30idenní TRIAL verze. Na věci nic nemění ani fakt, že je program umožněno zdarma používat exkluzivně registrovaným uživatelům MR software. Existuje mnoho placených programů. jež je povoleno zdarma v plné verzi používat pro nekomerční použití např. čtenářům různých časopisů. Ani tam se nejedná o freeware ale o propagační akci využívající mimo jiné uvolnění starších verzí.
Ač se to na první pohled nezdá, i v tomto případě jde o komerci. Firmy platí reklamním agenturám velké peníze za umístění různých ikonek a banerů na obecně navštěvovaných stránkách v naději, že se někdo nechá zlákat, klikne na něj a dostane se na jejich stránky, kde se může stát jedním z potenciálních zákazníků platících za jejich produkty. Zde jde o totéž. To že není možno stahnout plnou verzi zdarma a je nutno navštívit web vývojářské firmy již je komerční záležitost a tedy o formu odměny za podmínečné používání softwaru. Tedy. opakuji. Žádný program šířený za těchto podmínek není freeware.
boda68
boda68 (neregistrovaný) ---.scnet.cz
6. 11. 2004 21:36 Nový

nenašel jsem příponu exe

program nemá chybu, ale mám velký problém nainstalovat registrační soubor, prostě není kam, program je natolik malej, že bych si určitě nějaké přípony exe všiml, jsem ale jinak velmi spokojenej, i když vzhled je velmy chudej, ale ovládání o to jednodušší
Ant Pavelek
Ant Pavelek (neregistrovaný) ---.proxy.astra-net.com
11. 11. 2005 13:56 Nový

dotaz

Jsem připojen ale zvuk není.Žádný soubor playreg.mrs do emailu
nepřišel.Registrován jsem.
MSK
MSK (neregistrovaný) ---.177.broadband6.iol.cz
30. 4. 2006 10:02 Nový

Malé využití

Vzhledem k tomu, že přehrávat rádia, přidávat, odebírat umí vlastně už každý přehrávač médií, nevidím využití tohoto programu. Jediné opodstatnění mají takové přehrávače rádií, které dokážou pořídit i nahrávku, např. Screamer radio.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware. Naše uživatele chrání ESET NOD Antivirus.