Hlavní navigace

Recenze a tipy

 • Zahraniční distribuce AVG radila smazat kus systému

  Pokud používáte cizojazyčnou verzi antivirového systému AVG, pak zbystřete. Jeho aktualizace totiž může chybně upozorňovat na neexistující nebezpečí a ohrozit při tom chod operačního systému.

 • Google Gmail přidává audio a video

  Google zpřístupnil uživatelům své poštovní služby Gmail přenos video a audio obsahu. Budete si tak nyní se svými kamarády a známými moct nejen psát e-maily, ale také spolu multimediálně komunikovat.

 • Testovací verze Microsoft Office Live Workspace umí česky

  Chcete vyzkoušet testovací verzi Office Live Workspace a neumíte anglicky? Od teď to není žádný problém. Služba totiž nabízí uživatelům systému Microsoft Office možnost ukládat svá data na webu a následně s nimi pracovat v českém jazyce z jakéhokoliv počítače s přístupem k internetu.

 • Adobe Creative Suite CS3.3 nyní s 12% slevou

  Chystáte se pořídit softwarovou sadu Adobe Creative Suite CS3.3? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Do 24. listopadu jí můžete zakoupit s 12% slevou.

 • Jak na elektronický kalendář: Chandler

  Je kalendář při řízení času našim jediným využitelným nástrojem? A co práce s různými nápady? Vždyť i velký projekt může začínat jako pouhá poznámka. A právě poznámka je základem databáze, kterou můžeme vytvářet a dále zpracovávat programem Chandler.

 • CDBurnerXP 4.2.3.1110 ke stažení

  CDBurnerXP je program sloužící k vypalování datových a audio CD a DVD disků. Umožňuje zápis na disky CD-R, CD-RW, DVD+R/RW a DVD-R/RW. Lze s jeho pomocí samozřejmě tvořit i audio CD ze souborů MP3 nebo WAV. Nyní je navíc k dispozici jeho další verze.

 • Softwarové novinky aneb "Mosty v bezpečí"

  Dálková kontrola stavu konstrukcí mostů bez nutnosti jejich fyzické návštěvy, donedávna hudba budoucnosti, dnes blízká realita. Co přesně vědci vymysleli?

 • And yet it moves: a přece se točí

  Mnohdy bývají ty nejjednodušší hry těmi nejzábavnějšími. Jednoduché a originální koncepty jsou pak pro ně synonymem. Jednou z takových je i And yet it moves, zábavná hra, která umí pohnout celým světem.

 • Vánoční PaySec bude ještě výhodnější

  Platit jednoduše drobné částky na internetu byl v Česku problém. Řešení se jmenuje PaySec! Jízdenky? Jedině on-line!

 • Software zabraňující automobilovým nehodám

  Sdružení evropských vědců pracuje na novém informačním systému, který bude řidiče automobilů včas a kvalitně upozorňovat na potenciální nebezpečí. Koncept počítá s řadou vzájemně propojených prvků. Jak má celý tento systém fungovat?

 • Společnost Trend Micro dovršila dvacet let své existence

  Nejen lidé, ale také firmy se „dožívají“ jistých jubileí. Důvod k oslavám má nyní společnost Trend Micro, která dovršila dvacet let své existence.

 • Zvládne vaše sestava Windows 7?

  Všichni si jistě vzpomínáme na hodnocení výkonu počítače za účelem instalace Windows Vista. Nyní se nabízí možnost, jak zjistit, zda váš hardware bude spolupracovat také s Windows 7.

 • Defragmentujeme pevný disk: jednoduše, spolehlivě a rychle

  Stejně jako dům či auto, také počítač potřebuje svou pravidelnou údržbu. Pro správnou funkčnost pevného disku jsou tu nástroje pro defragmentaci. Dnes si představíme jeden z nich, volně šiřitelný nástroj Defraggler.

 • Kdy budou kompletní Windows 7 na trhu?

  Těšíte se na nová Windows 7 a „hltáte“ o nich každou informaci, pak vězte, že se pomalu na povrch dostávají také informace o datu jejich vypuštění na trh. A kdy že to přesně bude?

 • Ballmer: "MS chystá distribuci podobnou App Store"

  Microsoft hledá pro své produkty další prodejní kanály. Steve Ballmer se nechal slyšet, že jeho společnost chystá distribuční síť dat a programů podobnou té, kterou používá Apple iPhone.

 • Na vyřazených discích zůstává mnoho citlivých dat

  Uživatelé se dle průzkumu organizace IJLSE chovají velice nezodpovědně a na již nepoužívaných discích zanechávají velké množství svých osobních informací. Tato data tak mohou být zneužita nepovolanými osobami.

 • Vyvinut software, který vytvoří klíč z jeho snímku

  Myslíte si, že váš majetek je v bezpečí, pokud nedáte své klíče „z ruky“? Pak jste na omylu. Byl vynalezen způsob jak vytvořit kopii klíče z pouhé jeho fotografie. Máme se začít bát o svůj majetek?

 • Hoax: nevlastní bratr spamu III.

  Jistě už vám někdy přišel e-mail adresovaný více uživatelům, který měl ve svém zápatí dovětek: „přepošli co nejvíce uživatelům“. Pokud ano, pak jste se stali obětí hoaxu. Víte, s jakými hoaxy se můžete konkrétně setkat?

 • Očekávané hry podzimu - II. část

  Podzim není pouze o padání listí a velké proměně počasí, ale také o hraní počítačových her, jelikož právě v tomto ročním období začínají vycházet největší pecky letošního roku, které by si žádný pořádný hráč neměl nechat ujít…

 • Microsoft: "Akvizice Yahoo je věcí minulosti"

  Po dlouhých dohadech a jednáních, týkajících se odkoupení společnosti Yahoo Microsoftem, snad již začíná být v celé věci jasno. Microsoft již nemá o Yahoo zájem. Nebo je tomu naopak?

 • Adobe opravuje 6 dalších chybek ve Flashi 9

  V produktu Adobe Flash Player byla objevena nová zranitelnost, která může ohrožovat, vzhledem k rozšířenosti tohoto produktu na webu, téměř každého uživatele. Proto je důrazně doporučeno jej aktualizovat.

 • Nejlepší programy pro váš flash disk II.

  Pracujete střídavě na více počítačích a potřebujete mít některé programy neustále při ruce? Nebo vám zaměstnavatel znemožnil instalaci softwaru na služebním PC? Pak využijte služeb portable verzí klasických aplikací, které vám v takovém případě pomohou.

 • Krteček, který posílá snadno a rychle SMS zdarma

  Posíláte rádi krátké textové zprávy a chtěli byste ušetřit své finanční prostředky? Nebo naopak oceňujete komfort při psaní SMS prostřednictvím klávesnice počítače? Pak využijte služeb programu Krteček, který vám toto všechno nabídne.

Programy ke stažení jsou na Slunečnici bez virů a spyware.