Hlavní navigace

Přihlašování na cestě 1.4

Přihlášení ke zkouškám na vysokých školách.
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
121 ×

Program slouží k registraci předmětů, zápisu do seminárních skupin a k přihlašování ke zkouškám na vysokých školách.

Postup je takový, že se uživatel přihlásí pod svým uživatelskými údaji do systému (např. is.muni.cz). Najde si např. termín zkoušky, na kterou se chce přihlásit. Zkopíruje internetovou adresu této stránky do horních políček, zadá k ní svůj popis. Takto si připraví předem dávku. Uživatel také zatrhne křížkem ty řádky, které chce, aby se načetly.

V pravé části okna uživatel zadá čas, ve který chce, aby se zadané odkazy načetly. V případě Masarykovy univerzity probíhají veškeré zápisy v 17.00. Je nutné také synchronizovat čas počítače se servery dané školy. K tomu slouží další tlačítko.

Jakmile je vše nachystáno, stačí stisknout tlačítko zapnout odpočet. Program začne odpočítávat a přesně v zadaný čas nechá načíst zadané odkazy.

Požadovaný výsledek přihlášení je odvislý od mnoha faktorů - rychlosti připojení, vytíženosti serverů apod. Autor tedy nezaručuje 100% výsledky. Nicméně během testování (4 semestry) se samotnému autorovi nestalo, že by se na některý žádaný termín nepřihlásil.

Zobrazit více
Download now Checked with antivirus s vylepšením od  Download now Checked with antivirus Poptat plnou verzi na SW.cz

Aktualizace programu 8. 3. 2018 Antivirová kontrola 10. 9. 2022 2:49

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.