Slepá mapa Evropy - Zeměpis - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Slepá mapa Evropy - Zeměpis 1.0

Aktualizace programu 5. 4. 2011 Antivirová kontrola 11. 7. 2017 4:57

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 568 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Zeměpisná hra - Dokážete nalézt hlavní města Evropy?

Dokážete nalézt hlavní města Evropy? A co takhle na mapě bez jmen států či dokonce bez vyznačených hranic? Slepá Mapa v1.0 je flashovou hrou, kterou můžete hrát bez předešlé instalace. Díky IT ambulanci máte možnost bavit se a vzdělávat při hraní plné, ničím limitované verze programu. Díky IT Ambulanci pro všechny zcela zdarma.

Pokyny:

Pro hraní Slepé mapy v1.0 budete potřebovat myš a vlastní hlavu. Užitečné Vám budou zeměpisné znalosti a na škodu nebude ani trocha trpělivosti, zejména pak v případě, že jste z hodin zeměpisu, již leccos zapomněli. Ovládání: V sekci VÝUKA, máte možnost si před zahájením hry trochu osvěžit své vědomosti. K hlavní části hry se, ale dostanete přes tlačítko HRÁT. Stáváte se pak kapitánem civilního letadla, jenž bude bez řídicích systémů navádět dopravní letoun nad Evropou.

Životy posádky i cestujících jsou tak zcela ve Vašich rukou. K lepší orientaci nad kontinentem můžete využít několika tlačítek. Nad hlavou najdete tři přepínače: 

 HRANICE - slouží k odstranění hranic všech států. Přesněji ke zneviditelnění. Jste přeci jen pilotem a ne europoslancem. 

STÁTY - tímto přepínačem vymažete názvy států. 

VLAJKY - nařídíte či zakážete slavnostní vztyčování národních vlajek, jakmile dosednete s Vaším letadlem na ranvej. Hned vedle přepínačů naleznete dva ukazatele pro nalítané kilometry a dosažené skóre. Na palubní desce zleva najdete dvě tlačítka, jež Vám pomohou v nepřehledné situaci zneviditelněním letadla či vlajky. Uprostřed pak ukazatel paliva, jenž by jste nikdy nechtěli vidět ve světle blikající rezervy a dále pak napravo displej, v němž najdete důležité pokyny od věže. Tři životy máte pro případ, že by Vám nedej bože došlo palivo. Spokojený a bezpečný let Vašim cestujícím ;)

Recenzi programu najdete také na serveru Technet.cz.

Zobrazit více

zdarma Změřit rychlost stahování

Změřte si jakou rychlostí můžete stahovat soubory do svého počítače nebo nahrávat soubory na internet

Změřit rychlost

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 568 ×