Slepá mapa Evropy - Zeměpis - ihned zdarma ke stažení - Slunečnice.cz

 Slepá mapa Evropy - Zeměpis 1.0

Aktualizace programu 5. 4. 2011 Antivirová kontrola 29. 11. 2017 3:19

3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 764 ×

Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači

chci si vybrat jiné parametry

Sdílet program

Zeměpisná hra - Dokážete nalézt hlavní města Evropy?

Dokážete nalézt hlavní města Evropy? A co takhle na mapě bez jmen států či dokonce bez vyznačených hranic? Slepá Mapa v1.0 je flashovou hrou, kterou můžete hrát bez předešlé instalace. Díky IT ambulanci máte možnost bavit se a vzdělávat při hraní plné, ničím limitované verze programu. Díky IT Ambulanci pro všechny zcela zdarma.

Pokyny:

Pro hraní Slepé mapy v1.0 budete potřebovat myš a vlastní hlavu. Užitečné Vám budou zeměpisné znalosti a na škodu nebude ani trocha trpělivosti, zejména pak v případě, že jste z hodin zeměpisu, již leccos zapomněli. Ovládání: V sekci VÝUKA, máte možnost si před zahájením hry trochu osvěžit své vědomosti. K hlavní části hry se, ale dostanete přes tlačítko HRÁT. Stáváte se pak kapitánem civilního letadla, jenž bude bez řídicích systémů navádět dopravní letoun nad Evropou.

Životy posádky i cestujících jsou tak zcela ve Vašich rukou. K lepší orientaci nad kontinentem můžete využít několika tlačítek. Nad hlavou najdete tři přepínače: 

 HRANICE - slouží k odstranění hranic všech států. Přesněji ke zneviditelnění. Jste přeci jen pilotem a ne europoslancem. 

STÁTY - tímto přepínačem vymažete názvy států. 

VLAJKY - nařídíte či zakážete slavnostní vztyčování národních vlajek, jakmile dosednete s Vaším letadlem na ranvej. Hned vedle přepínačů naleznete dva ukazatele pro nalítané kilometry a dosažené skóre. Na palubní desce zleva najdete dvě tlačítka, jež Vám pomohou v nepřehledné situaci zneviditelněním letadla či vlajky. Uprostřed pak ukazatel paliva, jenž by jste nikdy nechtěli vidět ve světle blikající rezervy a dále pak napravo displej, v němž najdete důležité pokyny od věže. Tři životy máte pro případ, že by Vám nedej bože došlo palivo. Spokojený a bezpečný let Vašim cestujícím ;)

Recenzi programu najdete také na serveru Technet.cz.

Zobrazit více

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Staženo
5 764 ×

TIP: Stahují se vám programy pomalu? Změřte si rychlost svého internetového připojení.